Українська Сторінка

Заснована у 1997 р., Українська Католицька Освітня Фундація (УКОФ) є неприбутковою організацією, місія якої – працювати для встановлення і розвитку партнерства та добродійної співпраці між Українським Католицьким Університетом у Львові (Україна) та організаціями, навчальними закладами і людьми доброї волі у Північній Америці.

УКОФ збирає фонди для покриття майже 50% річного бюджету УКУ – єдиного католицького університету на пострадянських теренах, який є центром реформування вищої освіти в Україні, що плекає майбутніх провідників, готових відстоювати гідність людини та духовні цінності в українському суспільстві. Фундація також спонсорує місійні, євангелізаційні, харитативні i соціальні проєкти, які здійснюють Інститути та випускники університету.

Добродійні пожертви для УКОФ використовуються з максимальною користю для Українського Католицького Університету та багатьох важливих соціальних і пасторальних програм.

 

Місія УКОФ

Українська Католицька Освітня Фундація навчає громадськість у Північній Америці про академічні та фінансові потреби католицьких освітніх закладів в Україні. Фундація безпосередньо співпрацює з цими інституціями, щоб допомогти з їхніми насущними потребами та створити міцну фінансову основу на майбутнє. Через ґранти, ендавменти, забезпечення книгами та навчальними матеріалами, а також проєкти волонтерської співпраці та міжнародного студентського і професорського обміну, ми зміцнюємо звязки між українською діаспорою та Україною, римо-католиками Заходу та найбільшою Східньою Католицькою Церквою.

З детальнішою інформацією та відео-сюжетами про Університет можна ознайомитися на вебсторінці УКУ: www.ucu.edu.ua

У США УКОФ має статус добродійної установи – 501© 3. Пожертви є звільнені від податку.

УКОФ також діє як неприбуткова організація в Канаді, реєстраційне число: 82224 5098 RR0001

Ви можете підтримати УКУ, склавши доброчинний дар на нашій веб-сторінці.

 

Відео про УКУ

YouTube Preview Image

 

Публікації

Obizhnyk_2010
  • Обіжник УКУ (україномовне періодичне інформаційне видання університету)
    Новини та статті про події з життя університетської спільноти
Like this? Share it with others!

Name of business or professional practice *

Name of contact person *

Contact e-mail *

Contact phone number *

Your Message

captcha